Vakıfbank Bankası Alışveriş Kampanyası Var Mıdır?

Hayatımızda severek yaptığımız şeylerin başında şüphesiz ki alışveriş gelmektedir. Alışverişinde olmazsa olmazlarımızı maddeler halinde sıralasak en başta kredi kartlarıdır. Neredeyse artık alışverişlerimizde düşündüğümüz ilk şey alacağımız ürünün kalitesinden önce acaba kredi kartıma taksit uygularlar mı oldu. Kredi kartlarının kullanımı bu derece artmış ve hayatımızda önem kazanmışken kartların avantajlarını araştırıp bizlere kullanım kolaylığı ve avantaj sağlayanlarını edinmemek kaçınılmaz oldu.

Vakıfbank Bankasının Yapı Kredi Bankası hizmeti olan World Kart ile yapmış olduğu iş birliği sonucu bizlere sundukları Vakıfbank World Card ile bizim ve bizler gibi alışveriş severlerin sorduğu Vakıfbank Bankası alışveriş kampanyası var mıdır? Sorusuna cevap bulmaktayız.

Vakıfbank Bankası Alışveriş Kampanyası

Yaz aylarının gelmesiyle başlayan alışveriş ihtiyacımıza kolaylık sağlayan Vakıfbank World Card Peşine Taksit kampanyası ile 100 TL ve üzeri alışverişlerde yaptığımız harcamaları Telefon Bankacılığı veya İnternet Bankacılığı üzerinden 12 aya kadar taksitlendirebilmekteyiz. Ülkede uygulanan yasalar gereği bu taksitlendirmeler kuyumculuk sektöründe 4, beyaz eşya ve telefon alışverişi hariç elektronikte 6, havacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler gibi sektörlerde 9 taksite kadar taksitlendirilmektedir.

Bir diğer güzel kampanya ise Sözünle Kazan kampanyası. Bu kampanyada ise Vakıfbank World Card sahipleri 12 ay boyunca verecekleri aylık 500 TL harcama sözüne, ilk ekstrelerinde 40 TL indirim, 1000 TL harcama sözüne ilk ekstrede 75 TL indirim, 1500 TL harcama sözüne ilk ekstrede 100 TL indirim ve 2000 TL harcama sözüne ilk ekstrede 150 TL indirim kazanma şansını sahip. Bu kampanyaya Vakıfbank Bankası müşteri hizmetlerini arayarak ya da internet sitesi üzerinden katılabilir ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Vakıfbank Bankası Alışveriş kampanyaları var mıdır? Yazımızda ele aldığımız bu kampanyalara, ayrıntılarına ve diğer kampanyalara Vakıfbank internet sitesi ve Vakıfbank müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.