Sizin Renginiz Ne?

Sizin renginiz ne diye sorsak eminiz ki alacağımız cevapların çoğu sevdiğiniz renkler olacaktır. Elbette ki insan sevdiği rengi giyebilir ama bazen sevdiğimiz renkler üzerimizde çok da hoş durmaz. Renginizi belirlemedeki kıstas, saç, göz rengi ve ten olgularınıza göre size en fazla yakışan rengi bulmak ve bu rengi kullanmaktır.

\"sizinEğer kızılsanız mutlaka yeşil tonları kullanın özellikle yeşilin koyuluğu ne kadar artarsa şıklık ve çekicilik de o kadar artıyor. Ayrıca kahve ve bronz tonlarını da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Siyah ve beyaz her zamanki gibi kurtarıcı renginiz olacaktır ve doğru tonlarda kontrast renk olan mavi de üzerinizde farklı bir cazibe yaratacaktır. Yine de kırmızıdan özellikle capcanlı kırmızı tonlarından uzak durmanızda fayda var.

Kahverengi gözleriniz ve saçlarınız varsa renklerin birçoğunu üzerinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Ancak özellikle şarap rengi kombinasyonları ve kıyafetleri sizde harika duracaktır. Bronz bir tene sahipseniz özellikle parlak renkler teninizde muhteşem görünecektir. Özellikle yeşil, pembe, sarı ve mavi tonlarıyla çok güzel bir uyum yakalayacağınızı size garanti edebiliriz. Ayrıca kırmızı ve turuncu gibi güçlü renkler de sizde harika duracaktır.

Açık tenliler ve özellikle sarışınlarsa seçimlerini pastel renklerden yana kullanmalılar. Tozpembe, mavi, mint yeşili ve uçuk sarı, açık teninizde muhteşem bir uyum içinde duracak, sarı saçlarınızla albeninizi tamamlayacaktır. Saçlarınızın rengi koyu sarıysa o zaman karamel ve bal renkleriyle altın ve bronz rengi çok iyi biçimde taşıyabilirsiniz. Özellikle parlak kumaştan elbiseler ve payetler için idealsiniz diyebiliriz. Açık tenli esmer bayanlar ise özellikle canlı renkler olmak üzere çoğu rengi kıyafetlerinde ve kombinlerinde kolaylıkla kullanabilirler.