Sezin Erbil Nasıl Zayıfladı

Sezin Erbil Nasıl Zayıfladı?

Sezin Erbil her zaman güzel bir bayan olsa da bir ara fazla kilo almıştır. Düğünden önce zayıflamak için özel formülü ile kilo veren Sezin Erbil formuna kısa bir süre sonra kavuşmuştur. Merak edilen Sezin Erbil nasıl zayıfladı sorusuydu.

sezin erbil nasıl zayıfladı

Kilo verme sürecinin çok sabır isteyen bir iş olduğunu belirten Sezin aynı zamanda spor yaptığını da açıkladı. Ara öğünlerini mutlaka yaptığını ve light ürünlere de diyette yer verdiğini vurguladı. Kilo verirken hiç aç kalmayan Sezin Erbil yeni görüntüsü ile oldukça fit görünüyor. Tatlıları da çok sevdiğini aynı zamanda diyet süresince de onu daha farklı yiyeceklerle değiştirdiğini söyledi.

Tatlı yerine dondurma meyveli yoğurt ve light çikolata tercih eden Sezin böylece tatlı krizlerine çözüm bulmuştur. Belirli ölçüde kuruyemiş tüketmeyi de ihmal etmeyen Sezin Erbil daha çok protein ağırlıklı beslendiğini de söylemeyi ihmal etmedi. Verdiği kilolar sayesinde daha fit ve güzel bir görüntüye sahip olan Sezin Erbil diyet ve spor sayesinde hedefine ulaştığını vurguladı.