N11 Alışveriş Sitesinde Sanal Mağaza Nasıl Açılır

N11 Alışveriş Sitesinde Sanal Mağaza Nasıl Açılır

Artık sizler de E-ticaret dünyasına atılarak kendi E-ticaret sitenizden satış yapmanın yanında pazar yerlerinde de ürünlerinizi sergileyip daha fazla kullanıcıya ulaşarak markalaşmak istiyorsanız N11 alışveriş sitesi üzerinden sanal mağaza oluşturabilirsiniz. N11 entegrasyonlu IdeaSoft paketlerini ücretsiz denemek isterseniz de IdeaSoft sitesinden demo talebi oluşturabilir ve müşterilerin N11 mağazanızdan alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz.

 N11’de Nasıl Mağaza Açılır?

N11 alışveriş sitesinde mağaza açmak için N11 tarafından belirlenen şahıs şirketleri ve sermaye şirketleri/adi ortaklıklar için gerekli dokümanlara http://www.n11.com/genel/magaza-acilisi-gerekli-dokuman-listesi-66101 linki üzerinden ulaşarak gerekli evraklarınızı hazırlayabilir ve N11’e mağaza başvurusu yapabilirsiniz.

N11 Alışveriş Sitesinde Sanal Mağaza Nasıl Açılır

 N11’de Mağaza Açmak Ücretli Mi/ Komisyon Alınıyor Mu?

N11’de mağaza açmak ücretsizdir. Gerekli evrakları hazırlayarak N11’e mağaza başvurusu yapan her firma yapılan kontroller sonrasında gerekli şartlara uygun ise mağazasını açabilir. Komisyon oranları ise sektöre ve ürün yelpazesine göre değişkendir.

 N11 E-ticaret Sitem İle Entegre Çalışır Mı?

N11 ile E-ticaret sitenizin entegre çalışmasını istiyorsanız IdeaSoft e-ticaret paketleri kullanıcısı olmalısınız. Ürün kataloğunuzda yer alan tüm bilgiler bu paket sayesinde N11 mağazanıza aktarılabilir. N11 pazaryeri entegrasyonu için IdeaSoft’a ulaşarak gerekli bilgileri alabilirsiniz.

 N11 Mağaza Entegrasyonu Nedir?

N11 entegrasyonu sayesinde IdeaSoft e-ticaret sitenizin N11 mağazanız ile API ve diğer servislerle konuşmasını sağlayabilirsiniz. E-ticaret sitenizdeki ürünleri, özelliklerini, markalarını ve anlık stok bilgilerini API entegrasyonu sayesinde N11 mağazanıza otomatik olarak aktarabilirsiniz.

 E-ticaret Sitenizi Kurarak N11 Mağazanızda Ürünlerinizi Satışa Sunun

N11’de mağazanızı açarak ürünlerinizi müşterilere satışa sunmak, markalaşmak ve kurumsallaşmak adına sizler için çok önemli bir adım olacaktır. N11 ve diğer pazar yerlerini de bir diğer satış kanalı olarak kullanabilir ve pazar yerlerinde de satış yapabilirsiniz. IdeaSoft pazar yeri entegrasyonunu kullanarak bunu gerçekleştirebilirsiniz. IdeaSoft üzerinden 15 gün boyunca kullanabileceğiniz demo hesabınızı oluşturabilir ve aynı zamanda IdeaSoft’un ücretsiz yazılımlarını da deneyebilirsiniz.