Yazlik Bayan Bikini Modelleri

Yazlık Bayan Bikini Modelleri

En güzel bikini modellerini ay-yıldız markasında görmekteyiz. İndirim dönemlerinde uygun fiyatlara düşmektedir. Rahat aynı zamanda kalitelidir. Her çeşit bikini modelleri bulunmaktadır. Bikini modellerinden biri yeşil renkte olup desenlidir. İçerisinde pembe ve beyaz renklerde bulunmaktadır. Diğer bikini modeli ise aksesuar işlemeli olup siyah renktedir. Boğazdan bağlamalıdır. Diğer başka model ise büstiyer tarzı olup mavi renktedir. İçerisinde beyaz renkler bulunmaktadır. Bir başka model ise mavi üçgen kalıp bikini modelidir.Yazlik Bayan Bikini Modelleri

Mavi-beyaz renklerden oluşmaktadır. Bir başka model ise leopar desenlidir. Yüksek bel bikini olup kenar kısımları açıktır. Yine aynı markanın birbirinden güzel modellerinden biri de sarı renkte olan straplez bikinidir. Üzeri için oranj renkte desenli plaj elbisesi de mevcuttur. Modellerden bir başkası ise siyah renkli balenli bikinidir. Yine su yeşili balenli bikini modeli de mevcuttur. Bununla birlikte üçgen kalıp oranj renkli bikini de mevcuttur. Fırfırlı modellerde mevcuttur. Bunlardan bir tanesi sarı renkte olup askılı bir modeldir. Yine pembe renkli ince sünger kaplı bikini modelleri de mevcuttur. Bu modelin su yeşili rengide vardır. Yine ince sünger kaplı yeşil renkli bikini modelleride mevcuttur. Etekli bikini modelleride vardır. Bunlardan biri siyah renktedir.

Bikininin alt ve üst kısımları farklı renkli modelleri de bulunmaktadır. Bunlardan biri üst kısım kırmızı alt kısım ise lacivert renkli olanıdır. Üst kısım modeli askılıdır.