Mat PP Etiket Fiyatları

Günlük işlerimizde ve işyerlerimizde barkot sisteminden faydalanabiliriz. Örneğin süper marketlerde, eczanelerde vb. yerlerde çalışıyorsak bu sistem sayesinde işimizi kolaylaştırırız. Etiket türleri de kendi içerisinde çeşitlilik göstermektedir. Kaliteli Mat Polipropilen (Mat PP) etiket türü de bunlardan bir tanesidir.

Kullanılacağı işe göre değişen bu etiketler yine aynı şekilde kalite olarak da farklılık gösterir. Bu etiket türünün en önemli özelliği dayanıklı olmasıdır. Bu nedenle çok iş yapan yerlerde bu tür tercih edilir. Sağlam olması bu türün bir başka tercih edilme sebebidir.

İnsanların işini kolaylaştıran barkot sisteminde bu etiketleri kullanmalarının sebebi, üzerine yazı yazılan etiketlerin makine tarafından daha kolay okunuyor olmasıdır. Bu nedenle birçok işletme bu türü tercih eder. Mat PP etiket fiyatları opak pp etiketlerden biraz daha pahalıdır. Bu durumda kullanımıza göre tercih etmenizde fayda olacaktır. Aralarında %30 kadar fiyat farkı mevcuttur bu plastik bazlı etiketlerin.