En Yüksek Puanlı Ios Oyunları

Akıllı telefonlar hayatımıza girdiğinden beri zamanımızın çoğu internette, yani uygulamalarda geçmektedir. Birçok uygulamayı telefonumuza indirip kullanıyoruz. Bu uygulamaların büyük birçoğunu oyunlar oluşturmaktadır. Size bugün en çok beğenilen ve indirilen oyunlardan bahsedeceğiz.

1.Need For Speed-Most Wanted

Etkileyici efektleri ve görüntü kalitesiyle yapılmış olan bir araba yarışı uygulamasıdır. Düşmanlarınızdan ve polislerden kaçarak ve yol haritasına göre oynanan bu uygulama 40 araç arasından seçerek oynanmaktadır. Ayrıca seçtiğiniz araba için modifiye ve düzenleme yapmak mümkün. Yüksek Puanlı İos Oyunları arasında yerini almaktadır

2.Chaos Rings

İstediğiniz bir çift ile diğer çiftlerle savaşarak en son hayatta kalma çabası verdiğiniz bir oyundur. Özellikle Rpg ve Final Fantays gibi sıra tabanlı kullanıcıların beğeneceğini düşündüğüm bu oyunu satın alarak oynamanızı tavsiye ederim.

  1. Moderin Combat5: Blackout

Counter Strike’ye benzerlik gösteren bu oyunumuzda da kendi arkadaşlarınıza davet gönderebilir, kendi takımınızı oluşturabilirsiniz. Kategori bakımından en başarılı oyunlardan olan bu oyun grafik bakımından gelişmiş bir uygulamadır.

4.Dead Trigger 2

Gerçek ödüllerin oyunculara verildiği bu oyunda, zombileri öldürüp hayatta kalmanız gereken bir oyun.

  1. Anomaly 2

Uzaylılar tarafından ele geçirilmiş dünyada siz ve sizinle birlikte hayatta kalmaya çalışan son insanların yemek ve gerekli diğer ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kurgulanmış bir oyundur. Oyundaki diğer kişilerle yardımlaşarak oynayacağınız adrenalin dolu bir oyundur.

6.Truck Smilatör Offroad

Diğer kamyon similatör oyunlarından farklı olarak her ince ayrıntısı düşünülmüş olan bu oyun farklı görevler sunarak tarzını ortaya koyuyor.

7.Score! Hero

Futbol oyunu sevenler için yedinci sıraya koyduğumuz bu oyun, topun başlangıç anından itibaren hedefe kadar atabildiğiniz bir oyun. Pozisyon şeklindeyken şut çekmek, pas atmak ve pasa karşılık vermek gibi adımlarda grafik kalitesinin üst seviyesinde olan bir oyundur.