CMT T10 Etiket Sarıcı Hızı Nekadar?

Daha verimli bir iş süreci için insan gücünün yerine makinelerin gücü entegre edilmiştir. Bu işlemler daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Herhangi bir işletme için teknoloji bu açıdan çok önemlidir. Hız bir işletme için çok büyük bir önem teşkil etmektedir. Ne kadar hızlı bir iş akışı o kadar fazla üretim demektir. Bu da genel olarak üretim stratejisinden pazarlamaya kadar etkili olmaktadır. Etiket sarıcılar ile daha verimli bir sürece sahip olmak mümkündür. Yoğun baskı işlemleri yapan bir işletme için çok büyük bir önem teşkil etmektedir. El değmeden deforme olmayan etiketlerin sarımı için etiket sarıcı kullanmak gayet ideal bir çözüm olacaktır.

Makine hızlı ve performanslı olmasının yanında tüm barkot okuyucular ile uyumlu olup sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Bu sayede iş akışı aksamadan yine aynı hızda işlem yapmak mümkün olacaktır. 12 cm’ye kadar tüm etiketleri kolay bir şekilde sarımını yapan makine yoğun baskı işlemleri yapan işletmeler için çok büyük bir fayda sağlamaktadır. 26,40,50 ve 76 mm göbek çaplarına sahip olan cihaz ileri ve geri sarım özelliklerine de sahip olmaktadır.

Yüksek hızlara sahip barkot okuyucular ile uyumlu bir şekilde çalışan bu barkot okuyucu ileri ve geri yönde olmak üzere iki yönde de dönmektedir. Bir diğer dikkat çekici özellik ise sarım sıkılığını ayarlayan bir yapını varlığıdır. Etiketler zamanlar sarımdan dolayı gevşek bir biçimde sarılmaması için ölçümler yapılır. Bu ölçümler sayesinde sürekli olarak etiketler sıkı sarılır. Otomatik hızlanma özelliği ile etiketler daha verimli ve hızlı bir şekilde sarılmaktadır. T10 işletmeniz için ideal çözümler sunmakla birlikte zamandan da tasarruf yapmanızı sağlamaktadır.