Chevrolet Trax

Otantik tarzı, fonksiyonel donanımı, sunmuş olduğu optimal konfor seviyesi ve maksimum yük kapasitesi iel Chevrolet Trax, şehrin tarzına ayak uydurmak isteyenlerin keyifle kullanabileceği otomobil modellerinden biridir.

Chevrolet Trax\’in, 1.4 litre turbo ve 1.6 litre benzinli motor seçenekleri bulunmaktadır. Sunulan iki motor seçeneği de performanstan ve yakıt ekonomisinden ödün vermeyecek şekilde tasarlanmış. Manuel şanzımanlı modellerde Start/Stop teknolojisi kullanıcılara standart olarak sunulmakta ve 6 ileri tam otomatik vites seçeneği ile sürücüler vites geçişlerinde hiç sarsılmadan sürüş gerçekleştirebiliyorlar.

Chevrolet Trax\’in uzunluğu; 4.25 metre olup, bu hâliyle sürücülere; park etmede kolaylık ve ani manevralarda ustalık imkânı sağlıyor. Kullanıcılar, arka koltukları yatırarak 1730 litrelik geniş bir bagaj alanına sahip olabilirler.

Chevrolet Trax\’in sürücü ve yolcular için almış olduğu güvenlik tedbirleri ise şu şekildedir: Sürücü, yolcu, yan ve perde hava yastıkları; yolcu hava yastığını devre dışı bırakma özelliği; ön sis farları; arka sis farları; Isofix bağlantılı çocuk koltuğu; çocuk kilidi; arka park sensörleri; çekiş kontrol sistemi; ABS ve EBD; yokuş kalkış desteği; iniş kontrol sistemi; hidrolik fren destek sistemi; yükseklik ayarlı ön kafalıklar; üç noktalı arka emniyet kemerleri; sürücü ve ön yolcu emniyet kemerleri ikaz lambası; arka emniyet kemeri ikaz lambası; yükseklik ayarlı ön emniyet kemerleri; üç noktalı aktif gergili ön emniyet kemerleri; lastik basınç monitör sistemi ve gündüz farı.

Chevrolet Trax\’in; metalik velvet kırmızı, metalik kaya turuncusu, metalik gümüş gri, metalik karbon siyahı, opak summit beyaz, metalik boracay mavi, metalik kum kahvesi, metalik saten gri, metalik inci beyazı ve metalik espresso kahvesi olmak üzere on farklı renk seçeneği mevcuttur.

Chevrolet Trax\’in piyasada görülen ortalama fiyatı ise; 47.958TL civarında bulunmaktadır.